ABONE OL
Nisan 15, 2022 10:26
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Vali Karadeniz, TMO Ajans Müdürlüğü ile Beydere Tohum Sertifikasyon Test Müdürlüğü’nü Ziyaret Etti

Vali Yaşar Karadeniz, Toprak Mahsulleri Ofisi Ajans Müdürlüğü ile Beydere Tohum Sertifikasyon Test Müdürlüğü’nü ziyaret ederek faaliyetlerine ilişkin bilgi aldı.
Vali Yaşar Karadeniz ilk olarak Toprak Mahsulleri Ofisi Ajans Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Ziyarette Kurum Müdürü Birol Güleç ve personeli tarafından karşılanan Vali Karadeniz, Toprak Mahsulleri Ofisi Ajans Müdürlüğü’nün çalışmaları ve faaliyetlerine ilişkin bilgi aldı.
Beydere Tohum Sertifikasyon Test Müdürlüğü’nü Ziyaret
Toprak Mahsulleri Ofisi Ajans Müdürlüğü ziyaret eden Vali Karadeniz, daha sonra Beydere Tohum Sertifikasyon Test Müdürlüğü’nü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Kurum Müdürü Mustafa Deniz, üretim yapılan arazi ve yaptıkları tohum çalışmalara ilişkin Vali Karadeniz’e bilgi verdi. Vali Karadeniz, geleceğin tarımı için tohumların korunmasının ve bu konuda yapılan çalışmaların önemli olduğunu belirterek Kurum Müdürü Deniz ve personeline çalışmalarında başarılar diledi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.