ABONE OL
Mart 7, 2022 10:54
0

BEĞENDİM

ABONE OL

“Kadınlarımızın Güçlü, Başarılı ve Girişimci Ruhlarını Desteklemeliyiz”
Hayatımızın her alanında sınırsız sevgisi, fedakârlığı, çalışkanlığı ve üretkenliğiyle var olan ve geleceğimizi şekillendiren kadınlarımızdır.
Milletlerin ve ülkelerin gelişmişlik düzeylerinin bir ölçütü de kadına verilen değer ve gösterilen saygıdır. Türk Milleti tarihinin her döneminde kadına önem vermiş, kadınlarımız her dönem bilim, siyaset, kültürel ve sosyal hayatın içerisinde yer almıştır.
Anayasamızda belirtildiği üzere kadın ve erkek eşit haklara sahiptir. Hayatımızın her aşamasında bu bilinçle hareket etmeli, kadınlarımızın güçlü, başarılı ve girişimci ruhlarını desteklemeliyiz. Bugün, ülkemizin her köşesinde hayatı hem kendisi hem de etrafındakiler için yeniden şekillendiren, imkânsızlıklar içerisinde yılmadan çalışan, üreten ve sonunda önemli başarılar kazanan kadınlarımızın başarı hikâyelerine şahit oluyor, gururlanıyoruz.
Kadın; geleceğe hazırladığı çocuk, tarlada ürettiği ürün, siyasete kattığı farkındalık, tüm insanlığa fayda sağladığı buluşları hatta sanayide yaptığı kaynak ile hem ülkemizi geleceğe taşıyacak çocuklarımıza ışık olmakta hem de ailesine ve ülke ekonomisine katma değer sağlamaktadır.
Bu duygu ve düşüncelerle; yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren, üreten, eğiten, yetiştiren başta şehit ve gazilerimizin anneleri ile eşleri olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Manisa Valisi
Yaşar Karadeniz

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.