Duru Bebek İçin Çalışmalar Devam Ediyor

Duru Bebek İçin Çalışmalar Devam Ediyor

ABONE OL
Ocak 15, 2022 08:21
Duru Bebek İçin Çalışmalar Devam Ediyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Duru Bebek İçin Çalışmalar Devam Ediyor
SMA Hastası 2 yaşındaki Duru bebek için yardım toplama kampanyası Alaşehir’de de devam edecek. Denge Gazetesi İmtiyaz Sahibi Alaettin Yakın, Belediye Personeli Işık Şadan ve 80. Yıl Rehabilitasyon Merkezi Personeli Nuray Baştürk Develi Alaşehir de bir takım ziyaretlerde bulunarak Alaşehir’de de yardım çalışmaları başlattı. Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun ve Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu ile görüşmeler sonrasında olumlu sonuçlar alındı. Kaymakam Abdullah Uçgun Valilik izinleri ile Alaşehir’ de de yardımların toplanmasında bir sıkıntı olmadığını dile getirdi. Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu da yaptığı açıklamada Duru bebek için belediyemizin imkanları ve kapıları sonuna kadar açık elimizden gelen yardımları yapmaya hazırız dedi.
Denge Gazetesi İmtiyaz Sahibi Alaettin Yakın, Belediye Personeli Işık Şadan ve 80. Yıl Rehabilitasyon Merkezi Personeli Nuray Baştürk Develi’nin yaptıkları açıklamada Başta Alaşehir kaymakamımız ve Belediye Başkanımıza teşekkür eder tüm Alaşehir’i Duru bebek için yardım etmelerini bekleriz dediler.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.