Kurum Amirleri Kış Tedbirlerini Görüştü

Kurum Amirleri Kış Tedbirlerini Görüştü

ABONE OL
Kasım 22, 2021 15:19
Kurum Amirleri Kış Tedbirlerini Görüştü
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kurum Amirleri Kış Tedbirlerini Görüştü

Kula Kaymakamı Kemal Duru başkanlığında toplanan kurum amirleri, kış aylarında alınacak tedbirleri görüştü. Eğitim, sağlık ve ulaşım yönünde tedbirlerin görüşüldüğü toplantıda, her kurumun birbiri ile daha aktif bir biçimde iletişim kurmasının oluşabilecek olumsuzluklara karşı daha tedbirli olacağı kararlaştırıldı.

Kula Kaymakamı Kemal Duru başkanlığında İzmir Karayolları 2’nci Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Uşak 25’inci Şube Şefliği Gökçeören Bakımevi’nde toplanan kurum amirleri, önümüzdeki kış aylarında alınacak tedbirleri görüştü. Ege Bölgesi’nin en önemli ulaşım yollarından biri olan İzmir-Ankara D300 karayolunun geçtiği Kula’da olumsuz hava koşullarında oluşabilecek karla mücadele çalışmalarının ele alındığı toplantıda, trafik, sağlık, kriz masası, kriz koordinasyonu ve ilgili kurumların alması gereken tedbirler görüşüldü. Herhangi bir olumsuzlukta kurumların birbirleri ile iletişimini artırarak müdahale etmesinin daha kolay çözüm yolu olacağını dile getiren Kaymakam Duru, kurum amirlerinin gerekli tedbirleri almasını ve çalışmaların bu yönde seyretmesi gerektiğini vurguladı.

Kaymakam Kemal Duru Başkanlığı’nda yapılan toplantıya, İlçe Emniyet Müdürü Burhan Demirkıran, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Nurettin Yarımçam, Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü’ne bağlı 25. Şube Şefi Tuncay Günay, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Aybüke Aslı Ayyıldız, Kula Bölge trafik Denetleme İstasyon Amiri Komiser Yardımcısı Serkan Şahin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Zakir Okulmuş, Kula Orman İşletme Şefi Veli Kılıç, Kula Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Halil Özkara ile ilgili kurum personelleri katıldı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.