ÖNCE VATAN, SONRA PARTİM VE SONRA BEN DİYEN BİR GENEL BAŞKANIMIZ VAR

ÖNCE VATAN, SONRA PARTİM VE SONRA BEN DİYEN BİR GENEL BAŞKANIMIZ VAR

ABONE OL
Haziran 6, 2021 15:24
ÖNCE VATAN, SONRA PARTİM VE SONRA BEN DİYEN BİR GENEL BAŞKANIMIZ VAR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kula Belediyesinin organize ettiği iftar programları tüm hızıyla devam ediyor. Her akşam faklı bir mahallede yapılan iftar programı, Gökçe ören mahallesinde gerçekleşti. Gökçe ören mahallesinde ki iftar programına Milliyetçi Hareket Partisi gurup başkan vekili Erkan Akçay’da katıldı. Her mahallede olduğu gibi başkan Hüseyin Tosun burada da vatandaşlar ile sohbet etti. Karşılıklı sohbet havasında geçen iftar programlarında genellikler belediyenin yaptığı hizmetler anlatıldı. Vatandaşların sorun, istek ve taleplerini de dinleyen başkan Tosun, çözüm üretme noktasında karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. İftar sonrası seçim çalışmalarını da sürdüren başkan Tosun, vatandaşlardan önce cumhur ittifakına destek istedi. Ardından Milliyetçi Hareket Partisi’nin parlamentoda daha güçlü olması için partisi MHP’ye de oy istedi.

İftar programına katılan Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, burada yaptığı konuşmasında; “evveli rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan’ın sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bu vesileyle Ramazan’ı Şerif’inizi bir kez daha kutluyor, daha nice Ramazanlara erişmeyi diliyorum. Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte hayırlı bir bayram geçirmenizi temenni ederken şimdiden bayramınızı da kutluyorum. Rabbim bizleri nasıl Ramazana ulaştırdıysa, bayrama da ulaştırmasını temenni ederim. Ramazan vesilesiyle her akşam faklı bir mahallemizde vatandaşlarımızla bir araya gelip birlikte iftar yaptık. Bu günde iftarımızı sizlerle, siz Gökçeörenli dostlarımızla yapalım istedik. Allah tuttuğumuz, tutacağımız oruçlarımızı izzeti dergahında kabul, yapmış olduğumuz hayır ve hasenatı da makbul eylesin.

Önce vatan, sonra partim ve sonra ben diyen bir genel başkanımız var

“Değerli dostlar. Hepimizin bildiği gibi 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlere sayılı günler kaldı. Bu akşam sizleri ziyaret edelim, hem de seçim çalışmalarımızı kaldığımız yerden devam ettirelim istedik. Milliyetçi Hareket Partisi Gurup Başkanvekilimiz Manisa Milletvekilimiz Erkan Akçay abimiz aramızdalar. Güçlü bir sistem olan başkanlık sistemine doğru giderken saflar iyiden iyiye belli olmaya başladı. Gündemde olan Cumhur ittifakı bugünlerde ortaya çıkmış bir ittifak değildir. Cumhur ittifakı 15 Temmuz kalkışmasından sonra yeni kapı ruhuyla ortaya çıkmış, bugün de resmi olarak tescillenmiş bir ittifaktır. Genel başkanımızın Cumhurbaşkanı ile birlikte olması, birlikte hareket ediyor olmaları birçok tehlikeyi bertaraf etmiştir.  Cumhur ittifakı ülkenin bekası, halkının refahı, huzuru ve güveni için kurulmuş bir ittifaktır. Dış güçlerin coğrafyamız üzerinde, sınırlarımızda yapmak istedikleri değişiklikleri önlemek için kurulmuş bir ittifaktır. Önce vatan, sonra partim ve sonra ben diyen genel başkanımız ittifaka verdiği desteği tüm samimiyeti ile ortaya koymuştur. Sistem değişikliği dedi, sistem değişiklik referandumu yapıldı. İttifak dedi, Cumhur ittifakı kuruldu. Erken seçim dedi, erken seçim karalı alındı. 24 Haziran’da da bir erken seçimi hep birlikte yaşayacağız. Tabi ki bizlerde böyle samimi, böylesine kararlı bir siyasi partinin parlamentoda daha güçlü temsil edilmesi için elimizden geleni yapacağız. 24 Haziran’da tercih ve teveccühünüzü Milliyetçi Hareket Partisi’nden yana kullanmanızı temenni ediyorum. Bu seçimler ülkemiz ve milletimiz adına hayırlar getirsin diliyorum” dedi.

Başkan Hüseyin Tosun’un ardından söz alan MHP gurup başkanvekili Erkan Akçay, Gökçeörenlilere seslendi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.