PAZAR ESNAFI VE VATANDAŞLAR İLE BİR ARAYA GELDİ.

PAZAR ESNAFI VE VATANDAŞLAR İLE BİR ARAYA GELDİ.

ABONE OL
Haziran 6, 2021 15:26
PAZAR ESNAFI VE VATANDAŞLAR İLE BİR ARAYA GELDİ.
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Adalet ve Kalkınma Partisi 27.dönem 2. Sıra milletvekili adayı, TBMM KİT Komisyon Başkanı ve 26.dönem AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Kula’da Pazar esnaflarıyla ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan, Genel Seçimler için Kulaya gelen Adalet ve Kalkınma Partisi 27. dönem 2. Sıra milletvekili adayı, TBMM KİT Komisyon Başkanı AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir

 Ak Parti Kula ilçe teşkilatına gelerek bir süre İlce Başkanı Ahmet Palabıyık ve İlçe yönetimiyle görüşen Aydemir daha sonra Kula ilçe Başkanı Ahmet Palabıyık ve ilçe yönetimiyle birlikte Esnaf ziyaretine çıktı.

Aydemir ziyaretlerde vatandaşlarla samimi bir atmosferde sohbetler edip onların sıkıntılarını dertlerini ve serzenişlerini dinledi kendisine iletilen bu talepleri en kısa sürede değerlendirip ne yapılması gerekiyorsa yerine getirileceğini söyledi.

Adalet ve Kalkınma Partisi 27. dönem 2. Sıra milletvekili adayı, TBMM KİT Komisyon Başkanı ve 26.dönem AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, vatandaşlar la yaptığı sohbetlerde 24 Haziran 2018 yapılacak olan seçimlerde önce Cumhurbaşkanı adayı Sayın Recep Tayyip Erdoğan daha sonrada Ak partiye oy istedi.

Aydemir Türkiye de geçmişten gelen sıkıntıların birçoğunu Ak Partinin çözdüğünü, önümüzdeki sıkıntılarında gene Ak Parti ve Cumhurbaşkanı SAYIN Tayyip Erdoğan ın güçlü bir şekilde yeniden göreve geldiğinde Allahlın izniyle önümüze konulan o sorunlarında üstesinden geleceğiz dedi.

Ak Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık da 24 Haziran 2018 seçimlerinin Türkiye’nin geleceği acısından çok önemli olduğunu belirterek bu seçimleri kazanıp 2023 olan hedeflerimizi yakalayacağız dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.