PARTİM NEREDE GÖREV VERİRSE ORADA HAZIRIM

PARTİM NEREDE GÖREV VERİRSE ORADA HAZIRIM

ABONE OL
Haziran 6, 2021 15:33
PARTİM NEREDE GÖREV VERİRSE ORADA HAZIRIM
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bir dizi ziyaretler için Kulaya gelen Ak Patinin Millet vekili aday adaylarından Ozan Erdem  Kula  Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Palabıyıkla bir araya geldi daha sonra  Demokrat Gazeteciler ve yazarlar derneği Kula Temsilcisi  ve Denge gazetesi İmtiyaz sahibi Alaettin Yakın, Nevruz Gazetesi sahibi Doğan Dur gut ve Dört eylül Gazetesi sahibi  Uğur Kula şeni ziyaret ederek  bir süre Kula Siyaseti ve yapılacak olan erken seçimlerle ilgili sohbet ederek görüş alış verişinde bulundu. Sohbet sonrası Gazete sahipleri Ozan Erdeme bu süreçte başarılar diledi.

1 Kasım 2015 te yapılan seçimlerde Manisa’da Ak Parti Millet vekili listesin den 8 inci sıradan, Milletvekili adayı gösterilen Ozan Erdem 2018 24 Haziran 2018 de yapılacak erken seçimlerde de yeniden aday adayı oldu.

1 Kasım seçimlerinde meclise gidemeyen Ozan Erdem 16 Nisan da yapılan referandumda da aktif olarak Evet için çalıştı.

Ak Partiden Yeniden aday adı olduğunu belirten Erdem 24 Haziran 2018 de yapılacak olan seçimlerde temayül ve sonrasındaki mülakatlarda Partisinin kendisine listelerde yer versin veya yer vermesin, önce cumhurbaşkanımız Sayın Tayyip Erdoğan ın yeniden cumhurbaşkanı seçilmesi ve mecliste çoğunluğu saylayacak en çok millet velinin girebilmesi için çalışacağını söyledi.

OZAN ERDEM

Siyaset Bilimci ve Siyasal İletişim Uzmanı olan Ozan Erdem, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi (Mekteb-i Mülkiye) Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunudur. İhtisasını Siyasal İletişim Uzmanlığı üzerine yapan Erdem, çeşitli üniversitelerde bu alanda Öğretim Görevlisi olarak dersler vermekte ve akademik çalışmalar yapmaktadır.

“Liderlik ve Etkin Yönetim Becerileri”  “Başarı ve Motivasyon” “Güçlü Kurum Kültürü ve Kurumsal Aidiyet” konuları üzerine kamu ve özel sektör kurumları çalışanlarına eğitimler vermektedir.

7 yıl boyunca, Türkiye’nin bir çok ilinde verdiği seminerlerine artan hızda devam eden Ozan Erdem, 20.000’den fazla insana Liderlik, Başarı ve Motivasyon seminerleri vermiştir. Siyasal alanda da, “Siyaset Akademisi” çatısı altında “Siyasal İletişim” eğitimlerine devam etmektedir

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.