CHP’DEN ALTERNATİF TÖREN

CHP’DEN ALTERNATİF TÖREN

ABONE OL
Haziran 6, 2021 15:30
CHP’DEN ALTERNATİF TÖREN
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhuriyet Halk Partisi Kula İlce Başkanı Osman Kasırga 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını Programı sonrasında Kula Kent meydanındaki Atatürk anıtına alternatif çelenk sunumu yaptı.

Kasırga,  bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada resmi yapılan programların ardından Cumhuriyet Halk Partisi olarak çelenk koymaya ve kendi programımızı yapmayı sürdüreceğiz dedi. Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Osman Kasırga ve Kadın Kolları başkanı Esen Çınar tarafından Atatürk anıtına çelenk sunumunun ardından, bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Kula İlce Başkanı Osman Kasırga Atatürk ün 19 Mayısı, Kurtuluş Savaşımızın başlangıcı kabul edilen bu günü bayram olarak Türk Gençliğine armağan etmesi anlamlıdır. Gençliğe hitabesinde derki: ‘’Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen Türk istikbalini Türk Cumhuriyetini ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.’’ Diye başlayan hitabesi ‘’İşte bu durum ve şartlar içinde dahi vazifen Türk istiklal ve Cumhuriyetini kurtarmaktır. Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.’’ Diye bitirmiştir.

 Cumhuriyet Halk Partisi Kula İlce Başkanı Osman Kasırga, Sevgili gençler size armağan edilen bu anlamlı günün bayramında CHP olarak bizde aynı duygularla sizlerden bu görevi bekliyoruz. Memleketimizin durum ve şartlarını düzeltmek sizlerin ellerinde Bu sorumluluğun bilinci ile 24 Haziran 2018 seçimlerinde Türk istiklal ve Cumhuriyetin geleceğini düşünerek oyunuzu kullanınız. Hangi aday bu yönde size söz veriyorsa oy tercihinizi onu için kullanın.

Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu Olsun!

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.