Başkan Adnan Atak Oldu

Başkan Adnan Atak Oldu

ABONE OL
Haziran 6, 2021 15:27
Başkan Adnan Atak Oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

S.S 56 Nolu Kurtuluş Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nde nöbet değişimi. Gerçekleştirilen gelen kurul da yeni başkan Adnan Atak oldu.

Ortakların tercihi ile yeni başkan Adnan Atak oldu.

Eski başkan Birol Hancı, genel kurul öncesi yaptığı açıklamada yeniden aday olmayacağını açıklamıştı. 100 Yıl iş hanındaki Kooperatif merkezinde gerçekleştirilen kongrede Mustafa Karakuş ile Adnan Atak, yarıştı. 51 ortağın oy kullandığı seçimde Adnan Atak, 27 oy alarak yeni başkan oldu.

Atak, “kamyonculuk mesleğini yıllardır yapmaktayım. Bu mesleğe birçoğu gibi sonradan başlamadım. Bu benim baba mesleğim.  Bu güne kadar ekmeğimi kamyonculuktan kazandım. Kooperatifimizde yanlış giden değil, eksik giden işler yüzünden aday oldum. Bugünde gördük ki ortaklarımızın teveccühü ve tercihi bizden yana oldu. Bu görevlerin bir adamlık işi değil, bir ekip işi olduğuna inanıyorum. Gelişen Türkiye’de, değişen gündeme ayak uydurmak zorundayız. Kamyoncu arkadaşlarımız için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Hatta hazırdan öteye yapmak zorundayız. Çünkü bu bizim asli işimizdir. Bugün bizi tercih eden ortaklarımızı mahcup etmeyeceğiz. Bizi tercih etmeyen ortaklarımızı da kucaklayan bir hizmet anlayışı ile görev yapacağız. Bize oy veren yada vermeyen tüm ortaklarımıza teşekkür ediyorum. Kongrede yeni seçilen ekip arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi.

S.S 56 nolu Kurtuluş Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi yeni yönetim kurlu şu şekilde teşkil etmiştir.

Yönetim kurulu asil üyeleri; Adnan Atak (başkan) Ersin Gürsoy (başkan yardımcısı) Akın Kolay, Ahmet Özman, Gökhan Turan’dan oluşmaktadır. Yönetim kurulu yedek üyeleri ise Yıldır Piştav, Tevfik Ersöz, Salih Oğuz, Muslu Muslu, Eyüp Özsepet. Denetim kurulu üyeler ise; Ahmet Pullu ve Hüseyin Üşümüş, yedekleri ise İlkay Nerkiz ile Alaaddin Sağol şeklinde oluşmuştur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.