UYUŞTURUCUNUN TEMELİNDE TERÖRÖRĞÜTÜVAR

UYUŞTURUCUNUN TEMELİNDE TERÖRÖRĞÜTÜVAR

ABONE OL
Haziran 6, 2021 16:10
UYUŞTURUCUNUN TEMELİNDE TERÖRÖRĞÜTÜVAR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KULA  BELEDİYESİ PERSONELİNE UYUŞTURUCU EĞİTİMİ

Kula  Belediyesi personeline, Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü yetkilileri tarafından “Uyuşturucu ile mücadele” semineri verildi. Kula Belediyesi, tüm birimlerde ve özellikle sahada çalışan personeline yönelik düzenlediği eğitim seminerlerini sürdürüyor. Belediye Meclis Salonunda düzenlenen eğitim seminerine,  Zabıta, Temizlik Park ve Bahçeler Müdürlüklerine bağlı …… personel ile Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü yetkilileri katıldı.

 Manisa İl Emniyet Müdürlüğü’nün il genelinde başlattığı uyuşturucu ile mücadele kapsamında 17 ilçede Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi tarafından toplumu bilgilendirmek için eğitimler veriliyor. 

Eğitimde  Uyuşturucu kullanımının öncellikle  gençler arasında birbirlerine teşvikle başladığını  daha sonrada bağımlılık haline dönüştürüldüğü  bu insanları zehirleyen maddelerin Türkiye’ye gelişi ve dağıtımı terör örgütü tarafından gerçekleştirildiğini biliyoruz dedi.

Kula Belediyesi ve Manisa İl Emniyet Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen seminerde, belediye personeli uyuşturucu maddelere, kullanan bağımlılara ve uyuşturucu kullanan bağımlılar ile karşılaşılması durumunda yapılması gerekenler hakkında Narkotik Şube Müdürlüğü yetkilisi tarafından bilgilendirildi.

Narkotik Şube  ekipleri sahada bu anlattıklarımızla ilgili gördüğünüz veya size gelen duyumlar olur ise durumu Emniyet birimlerine iletmelerini istediler.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.