UYSAL, “ÜYELERİME HİZMET SEVDAMIZ DEVAM EDİYOR

UYSAL, “ÜYELERİME HİZMET SEVDAMIZ DEVAM EDİYOR

ABONE OL
Haziran 6, 2021 16:14
UYSAL, “ÜYELERİME HİZMET SEVDAMIZ DEVAM EDİYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kula Süt Üreticileri Birliği Başkanı Harun Uysal, Simental Gebe Düve Projesinin 2018 yılının ilk yarısında  ikin ci bölümünü başlatıyoruz dedi.

Başkan Uysal, “2017 yılında Kula  Süt Üreticileri Birliği olarak  Kula’da ilk olarak  birlik üyelerimize ithal gebe düve projesini gerçekleştirdik.  Bu projenin bedeli yaklaşık 4 milyon tl tutarında oldu. 2018 in ilk yarısın dada üyelerimizin talepleri doğrultusunda Simental  cinsi Gebe Düve ithal edeceğiz,ayrıca yerli ve süt üretimi yüksek Hoştayn ırkı inekleri üreticimize ulaştıracagız.Bu projemizde 26 .Şubat2018 de başvuruları almaya başlayacağız Başvuru lar 30 Marta kadar devam edecek. Her üyemize en az beş en fazla on Simental veya isteğine göre Hoştayn verilecek.

üUysal Kulada ilk projeyi Kula Süt Üreticiler Başkanı Harun Uysal ve Yönetim Kurulu, İlçe Tarım ve Hayvancılık ilce  Müdürü Bilgin Sarısu Kula  Ziraat Bankası Şube Müdürü Özkan Canan ile yürütmüştük bugünde ikincisini hazrladığımız projeyi gene aynı ekiple başlayıp başarıyla sonuçlandıracağız dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.