KAN BAĞIŞI YAPANLAR MADALYA VE PLAKETLERİNİ ALDI

KAN BAĞIŞI YAPANLAR MADALYA VE PLAKETLERİNİ ALDI

ABONE OL
Haziran 6, 2021 16:24
KAN BAĞIŞI YAPANLAR MADALYA VE PLAKETLERİNİ ALDI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türk Kızılay ‘ı Kula Şubesi tarafından, madalya töreni düzenlendi. Törende 45 ve üstü kan bağışı yapanlara plaket, 35 ile 44 arası kan bağışı yapanlara altın madalya, 25 ile 34 arasında kan bağışı yapanlara gümüş  madalya  10 ile 25 arası bağış yapanlara da  buronz madalya  verildi.

Kula Kızılay  Şube  Başkanı Mustafa sepet 12 yıldır Kula Şube Başkanlığı görevini yürüttüğünü bu güne kadar Kulalı Hemşerilerimiz  Kan toplama aracı  ne zaman gelse  koşarak kan vermeye  gelmişlerdir. Türk Kızılay ı olarak ta  bu güne kadar koşarak gelen Hemşerilerimize  bugün plaket ve madalyalarını taktim etmek için bir araya geldik, Hemşerimiz Mehmet Dönmez e  Plaket verilirken İsmail Sepet Buronz ve Gümüş ,Mustafa Çetin ‘e  ve Tahsin Aşkına da buronz madalyaları taktim edildi, kendilerine bu özverilerinden dolayı teşekkür ediyorum, tabiki  bu Kan toplama işini yürüten Manisa Kızılay Kan Merkezinde n sürekli olarak Kulaya gelerk hizmet veren DR. Neçmettin Dönmez ve  Kan Bağış uzmanı Burak  Gülşen ‘e de teşekkür ediyorum.

Sepet bir ünite kanın bir İnsan hayatını kurtardığını Kulalı hemşerilerim çok iyi bilmektedirler bun dan sonrada Kan bağışlarının artarak devan edeceğini biliyorum dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.