EĞİTİM ALANINDA KALİTELİ, YENİLİKÇİ, ÇAĞDAŞ EĞİTİM ANLAYIŞI İLKESİYLE YOLA CIKTIK « Kula Haberleri

23 Ekim 2021 - 14:41

EĞİTİM ALANINDA KALİTELİ, YENİLİKÇİ, ÇAĞDAŞ EĞİTİM ANLAYIŞI İLKESİYLE YOLA CIKTIK

EĞİTİM ALANINDA KALİTELİ, YENİLİKÇİ, ÇAĞDAŞ EĞİTİM ANLAYIŞI İLKESİYLE YOLA CIKTIK
Son Güncelleme :

18 Ocak 2021 - 12:43

209 views

İstanbul Aydın Üniversitesi Bil Koleji Konum Kampüsü Salihli Müdürü Hakan Sevgican Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Kula temsilcisi ve Ege Denge Gazetesi Genel koordinatörü Alaettin Yakın’ı ziyaret ederek İstanbul Aydın Üniversitesi Bil Koleji Konum Kampüsü hakkında bilgiler verdi.

    Hakan Sevgican, Salihli Konum Okulları olarak 2015 yılından bu yana eğitim alanında kaliteli, yenilikçi, çağdaş eğitim anlayışı ilkesiyle çıktığımız yola İstanbul Aydın Üniversitesi Bil Koleji Konum Kampüsü olarak Salihli’de hizmet vermeye devam ediyoruz.

      Özgün ve genişletilmiş eğitim ortamı, araştırma ve sorgulamaya dayanan; yenilikçi, yaratıcı öğretim yaklaşımlarıyla öğrencilerinin düşünsel ve üretken güçlerini tam anlamıyla harekete geçiren; onları hayat boyu öğrenmenin önemine inandırarak motivasyon u yüksek bireyler olarak geliştirmek vizyonuyla yola çıkan Konum Eğitim Kurumları; 2015 tarihinden bugüne kadar geçen süreçte, kültür, sanat ve spor yarışmalarında elde ettiği pek çok başarı ile Bil Koleji Konum Kampüsü olarak emin adımlarla yürümeye devam etmektedir.

    Salihli Bil Koleji Okula Kabul ve Bursluluk Sınavı 17-18 Şubat 2018 tarihinde gerçekleşecek.4.sınıftan 11.sınıfa kadar tüm öğrenciler katılabilecek. Sınav seans bilgileri  09.00, 12.00 ve 15.00 saatleri olarak belirlendi dedi.

 Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Kula temsilcisi ve Ege Denge Gazetesi Genel koordinatörü Alaettin Yakın’da Okul Müdürü Hakan Sevgican, Okul Öğretmenleri Şenol Çelik, Merve Demir, Merve Çümen ve Kuladan Salihli ye Öğrencilerin servis hizmetlerini yürüten Ahmet Karcıya ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek başarılar diledi.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.