BÜYÜK ŞEHİR KULA KOORDİNATÖR’Ü  ŞENTÜRK  OLDU

BÜYÜK ŞEHİR KULA KOORDİNATÖR’Ü ŞENTÜRK OLDU

ABONE OL
Haziran 6, 2021 16:25
BÜYÜK ŞEHİR KULA KOORDİNATÖR’Ü  ŞENTÜRK  OLDU
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Büyükşehir Yasası kapsamında Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Kula ilçesi koordinatörü görevi, MHP’li Belediye Meclis Üyesi Faik Şentürk’e verildi.

 Büyükşehir Hizmet binasında yapılan Basın toplantısında bir açıklama yapan Kula Belediyesi ve Manisa Büyükşehir Belediyesi MHP’li Meclis üyesi Faik Şentürk daha  Önce  Vekaleten  bu görevi yürüten  Adem  Zobu doğuştan devir aldım.

Şentürk “Manisa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde  Kula  koordinatörü olarak  bu göreve  atanmış bulunuyorum. Kulamıza en güzel hizmetli vermek için ilçe Belediye Başkanımız Hüseyin Tosun ile uyumlu bir şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Kula’ya yapılacak olan birçok hizmetin koordinasyonundan sorumlu olacağım. Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Cengiz Ergün’ün bana layık gördüğü bu koordinatörlük görevine layık olmaya çalışacağım. Bu görevi bana verdikleri için Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e çok teşekkür ederim. Bu görevi en iyi şekilde yapacağıma eminim Bundan böyle büyükşehir ile işi olan vatandaşlarımız buraya ağlayarak gelse de kızsa da çıkarken gülerek çıkacak.” diye konuştu.

Öte yandan  Maski  şefliğine Mahmut  Kırkağaçlı, içme suları dairesi sorumluluğuna ise Aydın Topdemir’in atandığı açıklandı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.