BORCUNDAN DOLAYI EMEKLİ OLAMAYANLARA YENİ FIRSAT

BORCUNDAN DOLAYI EMEKLİ OLAMAYANLARA YENİ FIRSAT

ABONE OL
Haziran 6, 2021 16:11
BORCUNDAN DOLAYI EMEKLİ OLAMAYANLARA YENİ FIRSAT
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Esnaf ve Sanatkarlar  Odası Başkanı Aytekin  Şadan  Pirim  borçların dan dolayı  emekli olamayan  Bag-Kurlular  için  Ziraat Bankası, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Sosyal Güvenlik Kurumu arasında  yapılan  anlaşma sonrasında Ziraat  Bankası  da çalışmalarını tamamlayarak 1 MART 2018 tarihi itibariyle  çalışmalarına başladı. 

Esnaf ve Sanatkar lar Odasında Oda Başkanı Aytekin Şadan ve Kula Ziraat Bankası Müdürü Canan Özkan Esnaf Odasında bir araya gelerek süreç hakkında görüş alışverişinde bulundular. Oda başkanı Şadan Prim Borçları Nedeniyle Emekli Olamayan Bağ-Kurlulara 1,28 Faiz Oranı ve 48 Ay Vade ile Emekli Olabilme İmkanın sağlandığını bu imkanlardan yararlanarak emekli olmak isteyen Bağ -Kurluların  Ziraat Bankasına baş vurarak işlemlerini başlatmaları gerekiyor diyen Şadan  başvuru süresinin  1 MART 2018  de başlayıp 31 MAYIS 2018 tarihine kadar devam edeceğini  odaya kayıtlı tüm üyelerine  ulaşarak bilgilendireceğini söyledi.

Kula Ziraat Bankası Müdürü Özkan Canan da Bankamızla Bakanlığımız arasında gerçekleştirilen bu çalışmadan faydalanmak isteyenlerin Banka şubemize uğrayarak neler yapmaları gerektiği hakkında geniş bilgi alabilirler dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.