Kula Kaymakamı Kemal Duru Süt Üreticileri Birliğini ziyaret etti.

Kula Kaymakamı Kemal Duru Süt Üreticileri Birliğini ziyaret etti.

ABONE OL
Haziran 6, 2021 16:43
Kula Kaymakamı Kemal Duru Süt Üreticileri Birliğini ziyaret etti.
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kaymakam  Kemal Duru Kula Süt Üreticileri Birliğinin 3 Şubatta yaptığı seçimli kongre sorasında yeniden güven tazeleyerek göreve gelen Harun Uysal ve yönetimini ziyaret etti.

Kaymakam Kemal Duru Harun Uysal ve Yönetiminin yeniden göreve gelmeleri sonrasında yaptığı ziyarette Kula Süt Birliğinin gecen dönem ki çalışmalarını yakinen takip ettiğini, birliğin 2017 ve 2018 yılları içerisinde kuruluş amaçlarına uygun olarak süt verimi yüksek büyük baş hayvan ithalatı yaparak üreticilerine dağıttığını ve üreticinin bundan memnun olduğunu biliyorum, temennin, Harun Uysal ve yeni yönetiminin bundan sonrada üyesi bulunan süt üreticilerine faydalı olacağını biliyorum, kendilerine bu yeni dönemde başarılar diliyorum  dedi.

Kula Süt Üreticileri Birliği Başkanı Harun Uysalda  Kaymakam Kemal Durunun secimler sonrasında kendilerini ziyaret etmelerinden memnun olduğunu  belirterek ,birlik olarak bizler Kula da yapacağımız üretici lehine  Navarsa yapmaya hazırız , yeni dönemde de bazı projelerimiz var onları netleştirip  öncelikle Kaymakamımızla paylaşacağız kendilerinin de görüş ve önerilerini alacağız  diyen Uysal Kaymakamımız sayın Kemal Duru ya ziyaretlerinden dolayı sahsım ve yönetimim adına kendilerine teşekkür ediyorum dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.